Domowa przestrzeń

Powiązane artykuły


Słońce zapukało w nasze okna!

Moi drodzy, za oknami robi się przepiękna pogoda. Dziś w naszym nowym mieszkaniu, z samego ...

Wiosna tuż tuż!

wiosna tuż tużCzuć, że wiosna puka już do naszych drzwi (które ? nawiasem mówiąc ? musimy jeszcze wybrać).
Ale najważniejsze, że kiedy robi się co raz cieplej, od razu człowiek czuje się lepiej i prace idą znacznie szybciej.
Można w końcu bez skrempowania otworzyć okno i pozwolić świeżo pomalowanym ścianiom spokojnie schnąć.
I właśnie o malowaniu chciałem dzisiaj parę słów napisać. Wybraliśmy kolory do salonu i sypialni, oczywiście nie obyło się bez narzeczeńskich sprzeczek, bo przecież mamy różną wizję tego w jaki pokoju chcielibyśmy spać.
Doszliśmy jednak do konsensusu i sypialnia pomalowana została w tradycyjny beż, salon natomiast, troszkę bardziej ekstrawagancko, bo w pomarańcz (ściany przy oknie i na przeciw), oraz wiśnię (pozostałe dwie ściany). Połączenie bardzo ciekawe i dość efektowne, zastanawiam się tylko jak dobierzemy do tego wszystkiego meble i resztę wyposażenia. Na szczęście nie moja w tym głowa, jeśli wiecie o co chodzi;)
Wracając do wyboru drzwi, biorąc pod uwagę przeróżne sytuacje dziejące się na osiedlu, zdecydowaliśmy się na tradycyjne „antywłamaniówki” wiodącej firmy na rynku, i powiem Wam szczerze, że w bardzo przystępnej cenie, znalazłem je w jakieś porównywarce dla budowlańców. Nie pamiętam nazwy serwisu, ale ciekawie się to zapowiadało. Sprawdzę w historii swojej przeglądarki i jeśli będziecie zainteresowani, to dam Wam znać co to za strona.
Tym czasem kończę i wracam do roboty.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

13 mar 2012

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze

Zostaw komentarz.