Domowa przestrzeń

Powiązane artykuły


Zlewozmywaki

Zlewozmywak jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchennego. Korzystamy z niego codziennie, warto więc wybrać ...

Design, który upiększa

Każdy z nas lubi piękne wnętrza, w których czuje się komfortowo i przytulnie, a zarazem ...

Akustyka w domu

Zastanawialiście się kiedyś, jaki wpływ na nasz komfort mieszkania ma akustyka naszego lokum ? Ja ...

Rozpoczynamy naszą przygodę

Wraz z narzeczoną kupiliśmy ostatnio dość zaniedbane, duże mieszkanie, warto dodać, że z ogromnym potencjałem aranżacyjmy. W tym blogu będę opisywał nasze postępy w remontowaniu i wyposażaniu naszego „małego” 70 metrowego mieszkania.

Przed wczoraj zaczęliśmy wstępne prace, które pozwolą nam wejść w te bardziej brudne i czasłochonne zajęcia. Ze względu na koszty wszystko będziemy robili sami, więc proszę również o jakieś sugestie, czy propozycje jakich materiałów używać i gdzie kupić najtaniej, bo to też przecież jest ważne, biorąc pod uwagę cenę zakupu mieszkania.

Wracając do naszych prac, „podrapaliśmy” ściany, pousuwaliśmy starą instalację elektryczną, od dawna z resztą nie czynną, nie było więc problemu, że stanie nam się jakaś krzywda. Powiem wam, że po całodziennej harówce byliśmy tak wykończeni, że nie wróciliśmy do naszego tymczasowego lokum, więc spędziliśmy nocleg w pyle… Poranek nie był za ciekawy, ale jakoś się pozbieraliśmy.

I tutaj pytanie do ekspertów, czy przebywanie w takich warunkach na dłuższą metę może być szkodliwe ? Czy zaintesować w jakieś maseczki ochronne ?

Jest ciężko, a pewnie będzie jeszcze gorzej, ale nie przejmujemy się, bo to w końcu nasze mieszkanie, w którym spędzimy mnóstwo lat, taką mam nadzieję ;)
Trudna praca na pewno się opłaci. Tymczasem zamykam pierwszego, „otwierającego” posta bo robota czeka.

Czekajcie na kolejne wpisy i komentujcie! Potrzebna mi jest Wasza pomoc! :)

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

06 lut 2012

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze

Zostaw komentarz.