Domowa przestrzeń

Powiązane artykuły


Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Każdy kto boryka się z problemem małej łazienki wie, jak trudne jest odpowiednie zagospodarowanie jej ...

Wybieramy lustro do łazienki

W każdej łazience powinno znaleźć się lustro, które jest jej nieodłączny element. Jeśli dobierzemy je ...

Relaks pod prysznicem.

28Po wyczerpującym dniu w pracy, pełnym stresów i zobowiązań od szefów nic tak nie relaksuje jak wieczorna kąpiel. To chyba wie każdy. Ja odkryłem coś jeszcze fantastyczniejszego, prysznic z hydromasażem!

Chociaż jest to przyjemność za którą trzeba zapłacić słono, co raz więcej ludzi decyduje się na montaż takiego panelu w swojej łazience. To jakie możliwości masażu daje to urządzenie, daje poczucie domowego SPA.

Kto choć raz na basenie korzystał z biczy wodnych, wie jak odpręża to mięśnie i relaksuje, jednocześnie poprawia krążenie, a to dodaje energii. Trzeba pamiętać jednak aby nie przesadzić z ciśnieniem wody, bo z przyjemnej kąpieli może zrobić się bolesny pobyt w kabinie prysznicowej.

Dziś producenci dają gotowe rozwiązanie również do istniejących już zabudowanych kabin. Wystarczy tylko podłączyć odpowiedni panel do rur, a resztą zajmie się już woda. Za pewne jest to rozwiązanie tańsze, ale nie tak skuteczne jak cała kabina.

Atutem za całą kabiną z hydromasażem jest również możliwość zakupu takiej w której zainstalowane jest radio oraz głośniki. Może to wydać się dziwaczne, ale ulubiona muzyka wraz z ciepłem wody może znacząco poprawić komfort naszego pobytu w łazience. Radio wraz z głośnikami jest zabezpieczone przez wilgocią, więc nie musimy obawiać się, że coś nagle przestanie grać a nas pokopie prąd. Nic z tych rzeczy. Wszystko jest bezpieczne w stu procentach.

Rozpiętość cenowa jest dość duża, ale zwykle ogranicza się do producenta. Im bardziej popularny i „markowy” tym ceny wyższe, wiadomo. Trzeba się rozejrzeć, bo czasami za zdecydowanie niższe pieniądze możemy otrzymać równy, bądź nawet wyższy standard od mniejszego producenta.

Kiedy już zdecydujecie się na takie rozwiązanie w łazience będziecie sobie wdzięczni, i zaczniecie zastanawiać się, dlaczego nie wpadliście na pomysł hydromasażu wcześniej. Wspaniały jest to wynalazek. Sam czuję się zdrowszy, bardziej rześki i pozytywniej nastawiony do świata. Chyba zastanowię się nad instalacją jacuzzi :)

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

22 kwi 2013

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze

Zostaw komentarz.