Domowa przestrzeń

Powiązane artykuły


Oświetlenie solarne ? zalety, trendy i nowości

Zalety oświetlenia solarnego Oświetlenie solarne budzi skojarzenia z czystą, ekologiczną energią czerpaną z promieni słonecznych. ...

Komody do salonu

  Komoda jest meblem, który wprowadza porządek do każdego pomieszczenia. Jej walorami są: praktyczność oraz ...

Design, który upiększa

Każdy z nas lubi piękne wnętrza, w których czuje się komfortowo i przytulnie, a zarazem ...

Krótka historia o słońcu

Lato nam wybuchło pełną parą, a przy tej okazji każdy z nas zapewne wie, jak mocno potrafi uprzykrzyć życie słońce, które z impetem wdziera nam się przez okna, wprost w ekran telewizora, komputera i świeci wprost w nasze twarze. Oczywiście na domiar złego, pokój dzienny skierowany jest na południe, a to wiąże się z całodziennym solarium. Ale czym byłaby ludzka myśl techniczna, gdyby nie ktoś, kiedyś nie wpadał na pomysł rolet, żaluzji i markiz? O tym chciałem kilka słów napisać. Ile systemów, tylu zwolenników konkretnego rozwiązania. Jedni biorą pod uwagę rozmiar, inni zaś atrakcyjny wygląd, cenę oraz to czy całość wpasuje się w wystrój pomieszczenia. Wraz z narzeczoną zdecydowaliśmy, że potrzebujemy ochrony prostej i eleganckiej, a do tego najlepiej niedrogiej. Przejrzeliśmy mnóstwo produktów i dość szybko postanowiliśmy zainwestować w tradycyjne rolety materiałowe.

Dość istotnym było, aby model, który zakupimy posiadał jakiś prowadzenie, które pozwala trzymać roletę zawsze przy szybie, nawet kiedy okno uchylne jest otwarte, bądź wieje wiatr. Akurat nasze rolety są wyposażone w system prowadzenia żyłkowego. Łatwy, bezinwazyjny montaż, na haczkach. Elegancki wygląd i przystępna cena. Wyobraźcie sobie, że za cały komplet to wszystkich pokoi zapłaciliśmy trochę ponad 500 zł, a rolety były robione na wymiar! Przeglądając różne oferty, wydaje mi się, że lepiej nie mogliśmy trafić. Tak więc, kolejny raz przekonałem się, że warto „poszperać” w internecie, przeglądnąć porównywarki cen, namierzyć dobry sklep i dokonać dobrego wyboru. Wszystko zdało egzamin, a nam udało się ujarzmiś słonko :)

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

22 maj 2012

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze

Zostaw komentarz.